Elektryczny rower alternatywa dla tradycyjnego jednośladu

Wycieczka krajoznawcza na rowerze posiada wiele zalet. Przede wszystkim nie zatruwamy środowiska naturalnego. Pozwalamy naszym mięśniom i stawom trochę popracować po długich okresach bezczynności i znajdowania się w jednej pozycji. Poza tym, jadąc z bliskimi osobami – narzeczoną, mężem czy z dziećmi – można nieco poszaleć np. ścigając się kto pierwszy dotrze do wybranego punktu. Taki trening cardio również jest bardzo zdrowy dla naszego serca.

W nowoczesność z elektrycznością
Firma EcoBike jest producentem nowoczesnych rowerów elektrycznych, które nadają się zarówno do miasta, jak i na pozamiejskie przejażdżki. Silnik o mocy 250 Watt, pozwala na pokonanie 60-70 kilometrowej.  Ekologiczny rower elektryczny może stać się jedną z atrakcji, szczególnie dla właścicieli pensjonatów i hoteli.

„Rower typu EcoBike to dobra alternatywa dla tradycyjnego jednośladu. Jadąc na wycieczkę można używać tradycyjnych pedałów, a wracając można korzystać z napędu elektrycznego. Jest to świetnie rozwiązanie szczególnie dla ludzi ze słabszą kondycją, starszych a także dla rodziców z dziećmi. Coraz więcej właścicieli obiektów turystycznych pyta nas o ofertę hurtową. Zamówienie zestawu od 5 do 10 rowerów naszej marki to koszt pomiędzy … a … zł.” – mówi Grzegorz Szczygieł Właściciel Firmy EcoBike.

EcoBike na zdrowie!
Producent oprócz oferty dla hoteli przygotowuje także ofertę dla sanatoriów i obiektów uzdrowiskowych.

„Każdy wie, że ruch w odpowiedniej ilości, to samo zdrowie. Przy czym, w niektórych dolegliwościach należy unikać pewnych aktywności. Rower elektryczny może być potraktowany jak urządzenie do rehabilitacji. Jazda na nim polecana jest osobom z chorobą zwyrodnieniową, bólami bioder, kolan i stóp. Z EcoBike mogą korzystać pacjenci posiadający protezy stawów kończyn, osoby po złamaniach kości. Jazda na rowerze wspomaga także układ sercowy. Cała tajemnica tkwi w tym, iż część trasy pacjent może przebyć o własnych siłach, tradycyjnie pedałując. Zaś pozostałą część korzystać z silnika elektrycznego, który napędza rower. To sprawia, że wysiłek zostaje rozłożony na etapy, zaś stawy nie są przeciążone. ”  - tłumaczy Szczygieł.


Zatem wybierając się na odpoczynek, zanim wybierzemy hotel, sprawdźmy czy przypadkiem nie ma w swojej ofercie roweru elektrycznego. Być może będzie, to dobra okazja do wypróbowania EcoBike, by potem sprawić go sobie w prezencie.
 
EcoBike jest polskim producentem nowoczesnych rowerów elektrycznych. Firma istnieje na rynku od 2007 roku, jej siedziba znajduje się we Wrocławiu. Założyciele firmy działają w branży już od 25 lat.

Producent posiada w swojej ofercie rowery z silnikiem o mocy 250W pozwalającym na podróż z maksymalną prędkością 25 km/h. Bateria 36V wystarcza na przejechanie od 60 do 80 km.  Rowery EcoBike wyposażone są w najwyższej klasy podzespoły takich marek jak Shinamo, SunTour czy Zoom.

EcoBike wraz przedsiębiorstwem Ekoenergetyka – Zachód s.c. z Zielonej Góry zapoczątkowali projekt stworzenia wypożyczalni ekologicznych rowerów elektrycznych.


EcoTramp jest  kolejnym produktem z nowej generacji aluminiowych rowerów  elektrycznych. Rowerzysta ma do dyspozycji 3 tryby wspomagania jazdy  oraz manetką rozpedzającą rower do 6km/h bez pedałowania. Pionierską  pozycję zawdzięcza cichemu i bezoporowemu silnikowi zamontowanemu z  przodu . Taka lokalizacja pozwala na dłuższy zasięg przejechanych  kilometrów oraz wygodniejszy podjazd na drogach o większym nachyleniu.   Dodatkowym atutem EcoTramp jest  wytrzymała bateria niklowo-manganowa 36V 9Ah  pozwalająca na przejechanie  do 70km, bateria umieszczona jest w bidonie, co sprawia że rozkład wagi w tym modelu jest idealny.  
  Rower spełnia najnowszą normę Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych  EN15194


EcoTravel jest modelem utrzymanym w stylistyce klasycznej „Holenderki”. Posiada nowoczesny, 3-funkcyjny panel LED, który daje możliwość zmiany wspomagania jazdy na trzech poziomach: słabym, średnim i wysokim.  Pięć funkcji użytkowania – 3 tryby wspomagania, jazda bez pedałowania  do prędkości 6km/h z wykorzystaniem manetki oraz tradycyjne użytkowania roweru – pozwalają na wybór najwygodniejszego stylu jazdy. Rower napędza bateria litowo-jonowa znajdująca się na bagażniku. Trzy biegi Shimano Nexus osadzone w tylniej piaście ochrania specjalna osłona, a duże 28” koła zostały dodatkowo wzmocnione silną obręczą oraz nierdzewnymi szprychami.
 Rower spełnia najnowszą normę Unii Europejskiej dotyczącą rowerów elektrycznych  EN15194


EcoPrestige, to zaawansowany rower elektryczny klasy Premium. Dedykowany jest najbardziej wymagającym i bezkompromisowym użytkownikom. Bogate wyposażenie, w którego skład wchodzi wysokiej klasy bateria, najnowszej generacji bezszczotkowy i  cichy silnik, pełna amortyzacja, oraz osprzęt takich firm jak Shimano, Hesling, Basta, Suntour, Spanninga, czy Velo, odpowiada za prestiżową jakość i komfort podróżowania. Specjalnie opracowany rowerowy ABS zapobiega utracie przyczepności w sytuacjach awaryjnych, a wydajne oświetlenie poprawia widoczność i pozwala podróżować nie tylko za dnia. Do wyboru wersja damska i męska. Oba warianty idealnie się uzupełniają, tworząc prawdziwie prestiżową parę klasy Premium.
 

EcoFun  to unikalny rower  elektryczny przeznaczony dla mobilnych i aktywnych  rowerzystów  pragnących zabrać swój pojazd w najodleglejsze zakątki  świata. Ten  jedyny w swoim rodzaju, składany i zarazem najmniejszy  model, wyposażony  w koła 20”, waży zaledwie 19,5 kg.
Ze względu na swoje  niewielkie rozmiary oraz wagę w ciągu 1 minuty może zostać złożony  i  spakowany do pokrowca lub bagażnika. Komfort użytkowania idzie w  parze z  jego funkcjonalnością. Daje możliwość wykorzystania 5 trybów wspomagania, jako rower elektryczny napędzany baterią o mocy 36V 9Ah    pozwalającą na przejechanie trasy ok. 50-70 km.

 


Warning: array_chunk() [function.array-chunk]: Size parameter expected to be greater than 0 in /home/robi12/domains/strefainformacyjna.pl/public_html/themes/portal/templates/header.php on line 10

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/robi12/domains/strefainformacyjna.pl/public_html/themes/portal/templates/header.php on line 12